.
.
Kolay kullanım
Site Yönetmek Artık Çok Kolay
Kolay ve anlaşılır kontrol panelimiz leweb sitenizi yönetirken keyif alacaksınız.karmaşık ve kullanımı probleme dönen ve sürekli hatalar veren sitelerden sıkıldınız mı? Ozaman birde bizim sistemlerimizi deneyin!
Google dostu
Optimizasyonu (SEO)
Hızlı Rent a car sistemi google alt yapısına ciddi anlamda önem veren bir yazılımdır. rent a car sistemimiz google gibi büyük arama motorlarına entegre bir şekilde çalışmaktadır.
Göz alıcı tasarım
Seçenekleri
Hızlı rent a car tasarımları ile farkınızı ortaya koyun. farklı tasarım ve renk seçenekleri ile dilediğiniz Unutmayalım ki tasarım ve renklerin insanlar üzerinde ciddi bir etkisi vardır.
Kampanya ve
Duyuru Yönetimi
Puan Sistemi, Reklam, Hediye Çeki ve E-Posta gönderimi gibi birçok özelliği mağazanızda kullanarak satış rakamlarınızı arttırabilirsiniz.
128 Bit SSL ile
Güvenli Altyapı
Kredi kartlı işlemlerde 3D Secure işlem güvenliği, yazılım altyapısının güvenliği ve yedekleme hizmetlerinin sizin için önemini unutmayın!
Teknik destek ve
Ücretsiz Sistem Eğitimi
Canlı ve Uzakmasa üstü bağlantısı ile ücretsiz kontrol paneli ve genel kullanım eğitimi hizmetimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. 
.
Dinamik Rent a Car
dinamikrentacar.com
.
Best of Rent a Car
bestofrentacar.com
.
Tork Rent a Car
torkrentacar.com
.
Way Car Hire
waycarhire.com
.
trentcarrental.com
Trent Car Rental
.
bekman.com.tr
bekman.com.tr
Hızlı Kurulum
Sihirbazı ile web siteniz anında hazır
Hızlı rentacar'dan yeni bir yenilik daha hızlı kurulum sistemi ile 15 dakikada web siteniz hazır! yanlış duymanız tam 15 dakikada internet üzerinden müşteri kitlenize ulaşın.
Rezervasyon Takip
Sistemi ile herşey kontrol altında.
Rezervasyon takip modülünün size sağlamış olduğu kolaylıklar saymakla bitmez. hangi aracınız nezaman kim tarafından kiralandı geri dönüş tarihleri tutarı gibi özellikleri ile size rahat bir nefes aldıracak..
Kontrol Paneli
Web sitesi yönetmenin tanıdı çıkarın
Gelişmiş kontrol panelimizi kullanırken hiç zorlanmayacaksınız. karmaşık ve ihtiyacınızı karşılamayan sistemlerden kurtulun. 
Bu site, Hızlı Rent A Car.com Paket Sistemi ile hazırlanmıştır.
Hızlı Rentacar
whatsapp
.
.
.

Hızlı Rent A Car

Hızlı Rent a Car Sistemi, araç kiralama firmalarının eksiklerini gidermekte ve müşterileri ile aralarında sorunsuz ve hızlı bir bağ oluşturmaktadır.
25 Sokak No:29/2 Gazi Mah. - Izmir / TR - Posta kodu: 35410
+90-232-3320203
+90-232-3320203