.
.

Kurumsal

Hızlı Rent a Car bir Webhox İnternet & Bilişim Hizmetleri alt kuruluşudur.

Firmalarımızın günümüz teknolojilerinden en iyi şekilde yararlanması için 2006 yılından beri müşteri ve firmaların ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

Hızlı Rent a Car Sistemi, araç kiralama firmalarının eksiklerini gidermekte ve müşterileri ile aralarında sorunsuz ve hızlı bir bağ oluşturmaktadır.

Hızlı Rent a Car Scripti, her firmamızın yararlanabilmesi için 3 ayrı versiyonda geliştirilmektedir. Bu sayede firmalar kendi ihtiyaçlarını karşılayacak sistemi kolaylıkla seçebilmektedir.

Hızlı Rentacar sürekli gelişen altyapısıyla arama motorlarına ve kullanım kolaylığına çok önem vermektedir. Seo (search engine optimization) ve dizin teknikleri ile güçlendirilmiş altyapısı ile müşterileriniz tarafından kolaylıkla bulunabilmekte ve gereksiz sitelerin üstüne kolaylıkla çıkabilmektedir.
Kolay kullanım yapısı ile müşterilerinizi hızlı birşekilde sonuca ulaştırmaktadır.
Ajax (hızlı işlem) teknikleri ilede size zaman kazandırmakta ve getirdiği görsellikler ile kullanım kolaylıkları sunmaktadır.

Hızlı Rentacar, Esnek yapısı ile içerikleri, web geliştiricilere ihtiyaç duymadan istediğiniz an değişmenizi sağlar.
Dolayısıyla zamandan tasarruf etmiş olursunu ve bağımlı olmaktan kurtulursunuz.

Gelişmiş kullanım panelleri ilede rezervasyonlarınızı ve araçlarınızı kolaylıkla takipedebilir müşterilerle birebir irtibat halinde olursunuz. Aylık ve yıllık raporlarınızın dökümünü alabilirsiniz.

Dilerseniz Sisteminize alt firmalar bağlıyabilir güç birliği sağlayabilirsiniz. Alt firmalarınızın çalışma durumunu izleyebilir anında müdehaleler yapabilirsiniz.

Kısaca Hızlı Rentacar Sistemi, Firmalarımızı Müşterilerine Ulaştıran Gelişmiş Bir Rentacar Sistemidir.
Bu site, Hızlı Rent A Car.com Paket Sistemi ile hazırlanmıştır.
Hızlı Rentacar
whatsapp
.
.
.

Hızlı Rent A Car

Hızlı Rent a Car Sistemi, araç kiralama firmalarının eksiklerini gidermekte ve müşterileri ile aralarında sorunsuz ve hızlı bir bağ oluşturmaktadır.
25 Sokak No:29/2 Gazi Mah. - Izmir / TR - Posta kodu: 35410
+90-232-3320203
+90-232-3320203